Home » > Kategoria główna » Zimowy festyn

Zimowy festyn

W grudniu powitaliśmy w naszym przedszkolu długo wyczekiwaną przez dzieci Zimę. Odbył się wielki Zimowy Bal, na który licznie przybyli rodzice wraz z dziećmi. Powitała wszystkich Pani Zima, która rozpoczęła imprezę od tańca ze śnieżynkami. Rozweselaniem i zabawianiem dzieci zajęły się renifery św. Mikołaja. Maluchy wraz z rodzicami tańczyły, brały udział w konkursach i specjalnych zadaniach, np. wykonywały łańcuch na choinkę oraz śpiewały kolędy.
Na balu nie mogło zabraknąć również św. Mikołaj, który przybył w towarzystwie Pani Mikołajowej, aby wręczyć prezenty. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki. Śmiechu i zabawy było wiele. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Na zakończenie balu przybył specjalny gość, najlepszy przyjaciel Pani Zimy- Bałwanek Olaf, który sprawił ogromna radość dzieciom i zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek.