Home » > Kategoria główna » Pierwszoklasiści u przedszkolaków

Pierwszoklasiści u przedszkolaków

Przy okazji omawiania lektury pt. „Brzechwa dzieciom” w klasie pierwszej, niektórzy uczniowie ambitnie podeszli do zadania, ucząc się wybranych wierszy na pamięć. Do recytowania twórczości Brzechwy uczennice podeszły w profesjonalny sposób, uatrakcyjniając swój występ strojem. Takie przygotowanie nie mogło pozostać tylko w ścianach klasy pierwszej, dlatego też swoje talenty aktorskie zaprezentowały przed publicznością przedszkolaków. Dzieci z zainteresowaniem oglądały występy starszych koleżanek. Natomiast dla pierwszoklasistów dodatkową motywacją była obecność ukochanej Pani Oli wychowawczyni z przedszkola, o której cały czas pamiętają. Przedszkolaki w ramach rewanżu zaprosili uczniów do tańca. Było bardzo miło 🙂