Home » > Kategoria główna » Pierwszaki w „Jedynce”

Pierwszaki w „Jedynce”

W czwartek 19 kwietnia uczniowie klasy I pojechali na kolejną wycieczkę do Jarocina. Pierwszym punktem programu było spotkanie z „Myszką Ratuszanką” w Publicznej Bibliotece pod Jarocińskim Ratuszem. Dzieci uczestniczyły w wirtualnej wycieczce po Jarocinie. Pogoda była bardzo słoneczna, dlatego też obojętne przejście obok budki z lodami stało się niemożliwe. Kolejnym i najważniejszym punktem programu była wizyta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie. Dzieci do tej szkoły zaprosiła mama Igora Pani Marta Jankowiak. Pokazała nam ogromną szkołę, w której pracuje. Później pierwszaki uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez p. Roberta Strzeleckiego na temat bezpieczeństwa w sieci. Wizytę w szkole zakończyliśmy piknikiem na dziedzińcu. Dziękujemy Pani Marcie za zorganizowanie wspaniałej wycieczki.