Home » > Kategoria główna » Ogólnopolski Zlot Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Gnieźnie

Ogólnopolski Zlot Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Gnieźnie

7 czerwca  delegacja z naszej szkoły,  złożona z  6 uczniów oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. Aliny Kebernik i p. Bernadety Rudnickiej, wzięła udział w Ogólnopolskim Zlocie Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Gnieźnie.  Zlot  rozpoczął się  uroczystym  powitaniem w Szkole Podstawowej nr 2  w Gnieźnie, skąd wszystkie poczty sztandarowe przemaszerowały na rynek. Po wspólnym wysłuchaniu pieśni patriotycznych wszyscy zgromadzeni  puścili w górę  biało-czerwone balony. Po opuszczeniu  gnieźnieńskiej starówki  nastąpiło zwiedzanie z przewodnikiem Katedry Gnieźnieńskiej.  Pełni wrażeń  wróciliśmy do domów.