Home » > Kategoria główna » Nocowanie w przedszkolu

Nocowanie w przedszkolu

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Przedszkolaki czekały na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? Nocowanie w przedszkolu! W dniu 8 czerwca dzieci z grupy 3-latków, 4-latków, 5-latków i 6-latków przybyły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wszyscy bawiliśmy się na placu zabaw w kowbojskim stylu, a następnie ze smakiem zajadaliśmy  hot-dogi. Później złożyliśmy przysięgę nockowicza, w której przysięgaliśmy się dobrze bawić, nie marudzić i być odważnym.  Po wieczornej toalecie dzieci szybko przebrały się w piżamki i wyszły  z latarkami w zupełnej ciemności na szkołę, gdzie czekała na nich kolejna niespodzianka -„piżamowa” dyskoteka. Przy kolorowych światłach przedszkolaki chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami. W końcu zmęczone, ale uśmiechnięte  zasypiały podczas seansu bajkowego (oj, niektórzy byli bardzo wytrzymali). Rano dzieci miały okazję na samodzielne skomponowanie sobie kanapki, którą zajadały ze smakiem. Wszystkie dzieci z uśmiechem i błyskiem w oku witały swoich rodziców. To była niezapomniana noc.