Home » > Kategoria główna » Nietypowi goście w przedszkolu (Rodzice-Dzieciom)

Nietypowi goście w przedszkolu (Rodzice-Dzieciom)

W dniu 13 czerwca  nasze przedszkole odwiedzili nietypowi goście.  W ramach akcji  Rodzice – Dzieciom zaprosiliśmy do naszego Przedszkola tatę Antka z grupy 3-latków  i jego brata – Bartka.  Uprawiają oni kolarstwo szosowe. Wspólnie opowiedzieli nam o swoich  wyjątkowych umiejętnościach i sukcesach. Brat Antka – Bartek i jego siostra-Asia  uzyskali do tej pory bardzo duże osiągnięcia w swojej kategorii wiekowej, jednak cała przygoda z kolarstwem rozpoczęła się od taty. Dzieci z zaciekawieniem słuchały ciekawostek związanych z kolarstwem, oglądały charakterystyczny, profesjonalny rower kolarski. Zadawały także naszym gościom pytania dotyczące ich pasji. Z pewnością to spotkanie zachęciło dzieci do wycieczek rowerowych z rodzicami. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zrobiły sobie z kolarzami i ich rekwizytami pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy gościom za przybycie i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!