Home » > Kategoria główna » Rodzice-Dzieciom – słodka akcja

Rodzice-Dzieciom – słodka akcja

W piątek w przedszkolu gościliśmy w ramach Akcji „Rodzice-Dzieciom”  mamę Agatki  Panią Danute Ostój , która piekła z nami  gofry.

Do pracy zabraliśmy się zaraz  po śniadaniu. Rozpoczęliśmy od przygotowania produktów. Pani Danusia wsypała do miski wszystkie potrzebne produkty i dokładnie wymieszała je mikserem. Następnie, kiedy gofrownica była już odpowiednio nagrzana przystąpiliśmy do pieczenia. Wszędzie unosił się wspaniały aromat pieczonego ciasta. Dzieci z niecierpliwością czekały, aż gofry będą gotowe. Każdy mógł sam zdecydować, z czym będzie je jadł. Do wyboru były owoce, o których rozmawialiśmy cały tydzień oraz bita śmietana, dżem, cukier puder i kolorowa posypka. Wszystkie wyglądały apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Gofry były tak pyszne, że co niektórzy skorzystali z dokładki. Nasze przedszkolaki  uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to, co się  samodzielnie przygotowało. Bardzo dziękujemy!!!