Home » > Kategoria główna » Leśne podchody pięciolatków

Leśne podchody pięciolatków

Jesień tego roku rozpieszcza nas wspaniałą pogodą, więc postanowiliśmy spędzić dzień bardzo aktywnie i wybrać się do lasu. Na udane grzybobranie nie mogliśmy liczyć, toteż nasze dwie mamy- pani Małgosia Wysocka i pani Dominika Grygiel zorganizowały leśne podchody i poszukiwanie skarbu. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji w postaci zadań do wykonania. Pięciolatki rozpoznawały grzyby, nazywały drzewa, tworzyły kompozycje z liści i patyków, przeliczały szyszki oraz wykazywały się sprytem i sprawnością fizyczną. Najwięcej emocji budziło jednak samo poszukiwanie ukrytych w leśnej gęstwinie zagadek. Nagrodą był oczywiście zakopany w ziemi skarb – błyszczące w słońcu czekoladowe monety zbudziły zachwyt wszystkich. Dziękujemy mamom Dawida, Szymona i Kuby za ten pełen wrażeń dzień!