Home » > Kategoria główna » Rodzice w przedszkolu

Rodzice w przedszkolu

Wizyta rodziców w przedszkolu to zawsze niezwykłe wydarzenie dla dzieci. Z niecierpliwością czekamy na tak wyjątkowych gości. Tym razem odwiedziła nas mama Ani – pani Agnieszka Troińska, która rozmawiała z dziećmi o rodzinie. Pięciolatki opowiadały o członkach swoich rodzin i o tym, jak można ciekawie spędzać czas w gronie najbliższych. Pani Agnieszce towarzyszył najmłodszy synek – Pawełek, więc mieliśmy okazję poznać tajniki opieki nad młodszym rodzeństwem i zasady pielęgnacji niemowląt.
Do zabaw i ćwiczeń ruchowych zaprosił nas tato Krzysia – pan Paweł Banach, który na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego. Dzieci uwielbiają zajęcia organizowane na sali gimnastycznej, więc z ochotą wykonywały ćwiczenia i rywalizowały w grupach. Było super! Bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za wizytę w przedszkolu.