Home » > Kategoria główna » Cała Polska czyta dzieciom, i rodzice też!

Cała Polska czyta dzieciom, i rodzice też!

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.
Rozumiejąc to i doceniając Nasze Przedszkole przystąpiło do akcji „Cała Polska czyta dzieciom i Rodzice też”. W ramach realizacji cyklu spotkań z książką odwiedzają nas codziennie wyjątkowi goście: Rodzice i…..
Dziękujemy MAMĄ: Salmy- Pani Magdalenie , Piotrka: Pani Małgorzacie, Agatki P.- Pani Ewie , Agatki O.- Pani Danucie , Filipka -Pani Alicji, Marcela: Pani Kasi, Małgosi: Pani Alicji, Wiktorii i Kazika: Pani Ani, Igora T. – Pani Wiolecie, Igora Ł. – Pani Martynie, Mamie Kacperka- Pani Agnieszce, Cioci Marcela-Pani Mai, Babci Kacperka- Pani Aleksandrze, Adama- Pani Ani, Matyldzi-Pani Martynie, Oliwii- Pani Angelice, Oliwiera- Pani Anecie, Antosi- Pani Elżbiecie oraz Panu Dyrektorowi, który odwiedził nas ze swoim psem .

Dzieci zaciekaniem słuchały każdej bajki. Bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania i oglądały ilustrację.

Dziękujemy Rodzicom i wszystkim którzy angażują się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom i Rodzice też”. Za poświęcony czas, za słodycze i niespodzianki, które sprawiają dzieciom dużo radości.

Przed nami kolejne przygody z książką. Dziękujemy i zapraszamy!!!