Home » > Kategoria główna » Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem

Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem

Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy Panów Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie,  którzy  przybliżyli przedszkolakom: Zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię. Zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców. Jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji. Nasi  goście zaprezentowali również swój strój oraz wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej pracy. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły  upominek oraz podziękowanie za dobre rady oraz współpracę z naszym przedszkolem. Dziękujemy.