Home » > Kategoria główna » To już koniec… 2018/2019

To już koniec… 2018/2019

Koniec roku szkolnego to specjalny czas w którym zarówno kończymy rok i żegnamy najstarsze klasy jak i zaczynamy upragnione wakacje. Po raz ostatni mieliśmy okazję żegnać najstarsze klasy gimnazjum ale po raz pierwszy razem z nimi szkołę kończyła klasa ósma. Był piękny i wyczekiwany  polonez, wspaniali goście, wiele wyróżnień, gratulacji po których pojawiła się też łza wzruszenia zarówno w oczach uczniów jak i nauczycieli. U nas zdobyliście już wszystko, teraz dalej podbijajcie świat, i nie zapomnijcie, że my tu czekamy aby usłyszeć o waszych małych i dużych sukcesach których życzymy Wam jak najwięcej. Życzymy Wam wszystkim radosnych i ciepłych oraz bezpiecznych wakacji!
Dla Was kilka obrazków, które udało mi się uchwycić tego gorącego dnia.