Home » > Kategoria główna » Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka w przedszkolu

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich  grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Dziewczynki  dbały o swoich kolegów podając im posiłki, pomagając w sali, nie zapomniały również o  pięknych życzeniach. Na pamiątkę tego święta wręczyły również krawaty.

We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.