Home » > Kategoria główna » Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

Dzisiaj było bardzo uroczyście, odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było jak w niebie: dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych.

Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tyle świętych osób. Tego dnia dzieci przyszły przebrane za poznanych świętych, m. in. św. Józefa, św. Mikołaja,

św. Pawła i wiele Aniołów oraz innych świętych i błogosławionych. Przedszkolacy przedstawiali swoim kolegom i koleżankom sylwetki swoich patronów oraz ciekawostki z ich życia. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i tańca. Dzieci wesoło bawiły się przy  dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały poznane piosenki . Wykonały prace plastyczne i układały  anielskie puzzle. Bal był dla dzieci  inspiracją w poznawaniu świętych i naśladowaniu ich życia. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę RODZICÓW za zaangażowanie pozytywny odzew w przygotowaniu tak pięknych strojów – przebrań.