Home » > Kategoria główna » Dla Niepodległej Polski

Dla Niepodległej Polski

Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła do Hymnu” i 8 listopada 2019r. o godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski. W zawiązku z tym uroczystym wydarzeniem postanowiliśmy umilić sobie czas oczekiwania na ten moment. Chętni uczniowie zaprezentowali patriotyczne wiersze lub pieśni. Było bardzo uroczyście. Miłość i szacunek do Ojczyzny poprzez swoje występy zaprezentowali następujący uczniowie:

kl. I
Zuzanna Klaczyńska
Karolina Skrzypczak
kl. II
Joanna Jakubek
Julia Bogaczyk
Oliwier Dorsz
Szymon Dajewski
Stanisław Michalski
kl. III
Alan Ciechelski
Pola Stempniewicz
Michalina Pełczyńska
Gabriela Wróblewska
Zuzanna Andraszak
kl. V
Monika Bernard
Piotr Marzyński
Alan Michalak
kl. VI
Mateusz Burdziąg
kl. VIII
Nicole Antkowiak