Home » > Kategoria główna » Piernikowy zawrót głowy Zerówki

Piernikowy zawrót głowy Zerówki

W tym roku wielkie pieczenie pierników odbyło się w restauracji „Klasztorna” w Jarocinie, gdzie zaprosili nas rodzice Antka. Czekała tam wielka góra pachnącego ciasta oraz moc atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Sześciolatki, wyposażone w fartuszki i wałki do ciasta, niemało musiały się natrudzić, aby przygotować świąteczne smakołyki, które potem samodzielnie ozdabiały. Pani Marta i pan Leszek zorganizowali też warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonywały ozdobne torebki na swoje pierniczki. Niezwykłą atrakcją były odwiedziny policjantów z Komendy w Jarocinie, którzy przypomnieli przedszkolakom, jak bezpiecznie poruszać się po zmroku i podróżować samochodem. Były kolędy, tańce i mnóstwo pyszności. Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy dzień!