Home » > Kategoria główna » WALENTYNKI w przedszkolu

WALENTYNKI w przedszkolu

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.

Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.

Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.

A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

 

14 lutego był dla pięciolatków  z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki . Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć.

W tym dniu nasze przedszkole odwiedziła mama Oliwiera- Pani Aneta która wspólnie z dziećmi upiekła” serduszkowe pizzy” oraz Mama Kacperka- Pani Agnieszka, która przygotowała przepyszne galaretki, które dzieci  mogły same ozdabiać smakowitymi serduszkami i bitą śmietaną.

Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika. Dzień Walentynowy w grupie 5-latków z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń. Bardzo dziękujemy.