Home » > Kategoria główna » Fabryka Piernika-świąteczna zawierucha u 6-latków

Fabryka Piernika-świąteczna zawierucha u 6-latków

Choć za oknem deszcz i plucha to w naszym  Przedszkolu panuje świąteczna zawierucha! Słychać piosenki, w powietrzu unosi się zapach piernika, a dzieci – niczym świąteczne elfy szykują niespodzianki.

Mądre Sowy przygotowują się do Świąt. Nie zapomniały też o zadaniach z kalendarza adwentowego. Dzieci podejmowały dyskusję o nowoczesnym i dawniejszym  stylu strojenia choinki. Przyglądały się i rozważały  różnice ozdób. Mierzyły miarkami długość lampek, łańcuchów choinkowych.  Ubrały wspólnie choinkę, wystroiły salę-aż miło było  popatrzeć. Wspólnie stworzyły chyba najdłuższy łańcuch choinkowy, który zawisł w sali. Oczywiście upiekły przepyszne pierniki, których zapach unosił się w całym przedszkolu. To był bardzo pracowity tydzień!

 

 

 

.