Home » > Kategoria główna » „W Dniu Świętego Walentego bądź dobry dla innych Kolego”

„W Dniu Świętego Walentego bądź dobry dla innych Kolego”

Pod takim hasłem bawiliśmy się w naszym przedszkolu z okazji Walentynek. Była to wspaniała okazja do rozwijania u Dzieci poczucia przynależności do społeczności przedszkolnej oraz zachęcania do okazywania sympatii, życzliwości, akceptacji i tolerancji innym osobom. Przedszkolaki z grupy  6 latków wzięły udział w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki na temat: „Kto kogo kocha? Kto kogo lubi?”. Szukały „Zagubionego serduszka” podczas zespołowo rozwiązywanych zadań. Mnóstwo radości sprawiły Przedszkolakom żywiołowe tańce przy dźwiękach znanych utworów muzycznych. Niewątpliwie miłym  akcentem była Poczta Walentynkowa. Każdy z przedszkolaków otrzymał kartkę walentynkową. Najważniejsze, że na każdej dziecięcej buzi nie zabrakło w tym dniu uśmiechu, bo przecież o to najbardziej nam chodziło.