Home » > Kategoria główna » Dzień Dziecka w przedszkolu!

Dzień Dziecka w przedszkolu!

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka – dzień, który uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszym przedszkolu Dzień Dziecka trwał kilka dni. Świętowanie rozpoczęliśmy od projektu „Sprintem do maratonu”, a następnego dnia czekała na nas niespodzianka przygotowana przez Pana Dyrektora – Pana Macieja Koniecznego. W tym dniu również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, upominki, zamki dmuchane, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. Ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Jeszcze raz dziękujemy za niespodziankę!