Home » > Kategoria główna » Drużynowe Mistrzostwa w Szachach – Finał Wojewódzki

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach – Finał Wojewódzki

25 listopada 2016 uczniowie  naszej Szkoły  Podstawowej wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach w Szachach-Finale Wojewódzkim, który odbył się w Zbąszyniu. Skład naszej 4-osobowej drużyny to:

  1. Gabriela Nowaczyk
  2. Piotr Piątkowski
  3. Antoni Szcześniak
  4. Weronika Witkowska

Drużyna udział  w Finale Wojewódzkim wywalczyła w eliminacjach powiatowych, które miały miejsce 7 listopada. Był to pierwszy występ naszych uczniów w mistrzostwach takiej rangi. Mistrzostwa rozegrane zostały na dystansie 9 rund tempem 15 min. na partię dla zawodnika. Wszystkich zgłoszonych drużyn było 44, a poziom bardzo wysoki. Zważywszy na debiut naszej drużyny ich zdobyte 34 miejsce naprawdę cieszy, a ich zapał do dalszej pracy wróży bardzo dobrze.