Home » > Kategoria główna » Dyskoteka walentynkowa

Dyskoteka walentynkowa

Zwieńczeniem naszych przygotowań do Walentynek 2017 była dyskoteka. Radosne rytmy roztańczonych dzieci i młodzieży przeplatano odczytywaniem „Walentynek”. Wiele z nich, szczególnie te rymowane, podobały się wszystkim. Okazało się, że wśród nas jest wielu poetów. Podczas dyskoteki ogłoszono wynik konkursu na wykonanie strzały Amora. Najpiękniejszą pracę w kategorii Szkoły Podstawowej zrobiła Magdalena Bernard z klasy V, Monika Boguszyńska zwyciężyła w kategorii Gimnazjum. Strzały wywieszono na gazetce szkolnej. Na dyskotece nie mogło zabraknąć walentynkowych konkursów, ich zwycięzców wynagrodzono ogromnymi lizakami w kształcie serca.

Wszystkim uczestnikom dyskoteki rozdano smaczne łakocie. Zabawa była przednia. Święty Walenty kochamy Cię!