Home » > Kategoria główna » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.
Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.  Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Na koniec każde dziecko wykonało pracę plastyczną:  opaskę misia i wspólnie wykleiły szablon misia z gazety. Dzieci z wielkim skupieniem i zaangażowaniem wykonywały powierzone zadanie, za które wręczono im odznakę „Przyjaciela Pluszowego Misia”.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.