Home » > Kategoria główna » Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań.  Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki oraz pięknie tańczyły,  otrzymując od rodziców  gromkie brawa. Pan  Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”  dokonał uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był  słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.