Home » > Kategoria główna » Wycieczka do Torunia

Wycieczka do Torunia

W dniu 18.04.2018r. uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej wczesnym rankiem udali się na wycieczkę do Torunia. Miasto powitało nas piękną pogodą, która towarzyszyła nam do końca dnia. Na początku odbyliśmy spacer po starówce toruńskiej i podziwialiśmy naszą największą rzekę – Wisłę. Następnie czas spędziliśmy w ,,Młynie wiedzy”, gdzie każdy mógł znaleźć to, co go interesowało najbardziej. Po najlepszych w Toruniu lodach udaliśmy się na seans w planetarium. Pokaz zrobił na nas niesamowite wrażenie, choć niektórych utulił w swych objęciach Morfeusz. Potem posililiśmy swe ciała w McDonaldzie i poszliśmy wypiekać pierniki, które następnie zabraliśmy do domu. I to był już ostatni punkt programu. W świetnych nastrojach powróciliśmy do Wilkowyi.