Home » > Kategoria główna » Wycieczka czterolatków

Wycieczka czterolatków

Grupa średniaków, korzystając z pięknej pogody, wybrała się 20 kwietnia na wycieczkę. Najpierw skorzystaliśmy z zaproszenia Atlas Fittness Club w Jarocinie. Przedszkolaki próbowały swoich sił w podciąganiu się na drążku, podnoszeniu ciężarów, grze w squash’a, sztukach walki- oczywiście na miarę naszych możliwości. Pełne energii czterolatki szalały w sali zabaw fitness, skacząc na platformach, piłkach i ćwicząc pod bacznym okiem instruktora. Atlas Club okazał się doskonałym miejscem na wykorzystanie ich energii.
Kolejnym etapem podróży  Zoo Przedszkolaków był Pałac w Tarcach. Zaprosiły nas tutaj mama i babcia Wojtka. W otoczeniu pięknych wnętrz pałacowych dziewczynki poczuły się jak prawdziwe księżniczki, a chłopcy od razu stali się bardziej rycerscy. Spacer po parku, łyk wody ze źródełka i moc zabaw na świeżym powietrzu spowodowały, że dzieci z apetytem zjadały przygotowane dla nich kiełbaski z grilla. Niespodziankę dla nas miał również  tato Amelki, który zaprosił dzieci na przejażdżkę swoim pięknym motocyklem.
Pełni wrażeń wróciliśmy do naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym ta wycieczka zostanie nam na długo w pamięci!