Home » > Kategoria główna » KONKURS ,,I TY MOŻESZ BYĆ POETĄ”

KONKURS ,,I TY MOŻESZ BYĆ POETĄ”

8.06.2018r w naszej szkole odbył się gminny konkurs poetycki ,,I Ty możesz być poetą” przygotowany przez panie: Alinę Kebernik i Iwonę Matylę. Wzięło w nim udział dwanaścioro dzieci z klas: I, III i V. Spotkanie otworzył, a następnie wręczył nagrody i wyróżnienia pan Piotr Pajchrowski. Nasi uczniowie zaprezentowali piękne recytacje znanych polskich poetów, a następnie uczennice klasy IV i V odczytały wiersze napisane przez uczestników konkursu. Pan Pajchrowski natomiast zaśpiewał utwory przez siebie skomponowane.  Całe spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Klasy I – III

– I miejsce – Marta Mąka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie

I miejsce – Krystian Kubacki, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie

– II miejsce – Kornelia Pawlak, Zespół Szkół w Mieszkowie