Home » > Kategoria główna » Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich w podróż po wszystkich kontynentach świata. Dzieci bawiły się wspaniale.

Dzień obfitował w liczne atrakcje: łowienie rybek, rzucanie do celu, przechodzenie przez ławeczkę, zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, malowanie twarzy, a także  oglądanie bajek i  smakowanie lodów.

Szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami . I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.