Home » > Kategoria główna » RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM W PRZEDSZKOLU

RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM W PRZEDSZKOLU

Popierając akcję „ Rodzice –dzieciom”,  grupa  5-latków  rozpoczęła serię spotkań  „RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”.

Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem chroni przed uzależnieniem od telewizji, buduje więź między dorosłym i dzieckiem.

W naszej grupie stało się tradycją , że odważni rodzice, którzy  znajdują czas, by odwiedzić grupę swoich dzieci- czytają im bajki. Każdy kto chciałby poczytać dzieciom  jest mile widziany. Ostatnio odwiedziła nas mama Igora, która przeczytała bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

Serdecznie dziękujemy  i czekamy na kolejnych rodziców lub członków rodzin.