Home » > Kategoria główna » „Marzycielska Poczta”

„Marzycielska Poczta”

Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski.

Czas przedświąteczny to czas pełen przygotowań do Świąt, wypełniony radością, magią, my spróbowaliśmy podzielić się tymi wspaniałymi emocjami z innymi.

Przedszkolaki nie potrafią jeszcze pisać, ale przygotowały przepiękne świąteczne kartki, część z nich zrobiliśmy w przedszkolu z pomocą pani Angeliki,  która jest mamą Oliwki z grupy 5-latków, a część dzieci przygotowały w domu wspólnie z rodzicami. W mgnieniu oka wszystkie karteczki zostały spakowane do kopert.

Wspólnie na portalu „Marzycielska poczta” obejrzeliśmy profile dzieci, poznaliśmy ich zainteresowania i stwierdziliśmy, że są bardzo podobni do nas.  Kartki wysłaliśmy do wybranej dziewczynki –Nikolki  oraz dołączyliśmy do nich, napisany z pomocą pani Martyny- mamy Matyldzi z naszej grupy list.  Był to wyjątkowy dzień w przedszkolu i pewnie nie ostatnia taka akcja.

Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.