Home » > Kategoria główna » SMERFY WSPOMINAJĄ  WAKACJE

SMERFY WSPOMINAJĄ  WAKACJE

Wakacje minęły jak sen kolorowy, a trwały jak zwykle zbyt krótko. Z najdalszych zakątków do przedszkola wracamy, by powspominać razem ten piękny miniony czas…

Każdy dzień w naszym przedszkolu jest zaskakujący i pełen niespodzianek. Spotykając się z kolegami i koleżankami w przedszkolu po wakacjach, każde dziecko ma wiele do opowiedzenia. Dlatego poświęciliśmy kilka dni na „Wspomnienia z wakacji”. To też dobra okazja uczenia się uważnego słuchania innych – co nie jest trudne, wszak to są naprawdę ciekawe opowieści. Zainteresowanie wzrosło kiedy dzieci przyniosły pamiątki i zdjęcia. I tak nasz kącik został ubogacony w takie pamiątki jak: statek, łódka z Chorwacji, koraliki z Turcji, kamyki z ZOO, rozgwiazda, muszelki i piasek z Kołobrzeg i wiele innych. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech, kiedy każdy z nich postawił na środku słoik ze skarbami.

Po wszystkich opowiadaniach przedszkolaki narysowały  swoje wspomnienie wakacyjne  na białej kartce i tak powstał piękny statek. WITAJCIE W PRZEDSZKOLU!