Home » > Kategoria główna » Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Wszyscy kochają święta Bożego Narodzenia – zarówno dzieci, jak i dorośli. Dlatego w pozostałe miesiące tęsknimy za świątecznym nastrojem.
Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas radości i spotkań z bliskimi. Dlatego 22 grudnia w hali sportowej szkoły przy wigilijnym stole razem zasiedli uczniowie Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wraz z rodzicami, wychowawcami, dyrekcją i zaproszonymi gośćmi. Szkolne spotkanie wigilijne rozpoczął wspólną modlitwą ks. kan. Tadeusz Malchrowicz. Dzieląc się opłatkiem, wszyscy składali sobie życzenia pełne świątecznego ciepła. Na spotkanie wigilijne przybył także Święty Mikołaj..a nawet dwóch… z workiem pełnym prezentów.
Uczniowie wzięli także udział w świątecznych konkursach: na najładniej udekorowaną salę, na najładniej zaśpiewaną piosenkę świąteczną i w konkurencji na najładniej udekorowany świąteczny stół.