Home » > Kategoria główna » Komunikat Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum

Komunikat Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum

KOMUNIKAT MISTRZOSTW POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW GIMNAZJUM.

Zawody odbyły się 2 i 3 listopada w sali gimnastycznej Niepublicznego Gimnazjum w Wilkowyi. W pierwszym dniu rywalizowały dziewczyny, w szranki rywalizacji stanęło 6 szkół, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy po 3 drużyny. W grupach rywalizowano każdy z każdym, dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Po rozegraniu 9 meczy wyniki końcowe przedstawiają się następująco :

  1. Niepubliczne Gimnazjum w Golinie
  2. Gimnazjum nr 1 Jarocin
    • Niepubliczne Gimnazjum w Wilkowyi

Gimnazjum nr 3 Jarocin

5-6. Gimnazjum nr 5 Jarocin

Niepubliczne Gimnazjum w Jarocinie

 

 

W kategorii chłopców dzień póżniej rywalizowało każdy z każdym 5 szkół. Wyniki przedstawiają się następująco :

 

  1. Niepubliczne Gimnazjum w Wilkowyi
  2. Gimnazjum nr 5 Jarocin
  3. Gimnazjum nr 1 Jarocin
  4. Niepubliczne Gimnazjum w Golinie
  5. Niepubliczne Gimnazjum w Jarocinie

Awans do zawodów rejonowych uzyskały dwie najlepsze szkoły w każdej z kategorii.

Gimnazjum w Wilkowyi reprezentowali : Juszczak Katarzyna – kl. III, Idziak Katarzyna – kl. III, Becela Natalia – kl. III, Łakomy Kacper – kl. III, Błaszczyński Filip – kl. III, Mikołajczak Krystian – kl. III, Strzelczyk Kacper – kl. I, opiekun – Jacek Kolecki

20161102_130331 20161103_130337