Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Dnia 03.11.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Woźnik, Norbert Taczała, Oskar Andrzejewski, Piotr Piątkowski, Marek Szymański, Jacek Wojnowski i Kamil Zdunek.

W imprezie brało udział 9

szkół, które zostały podzielone na 2 grupy. W naszej grupie grały: SP Mieszków, SP nr 3 w Jarocinie, SP Golina i SP w Wilkowyi. Nasi uczniowie radzili sobie bardzo dzielnie i do awansu z grupy zabrakło tylko 2 bramek!!

Wyniki uzyskane przez SP w Wilkowyi w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej:

SP Mieszków – SP Wilkowyja  0:0

SP Golina   –  SP Wilkowyja      2:0

SP Wilkowyja – SP nr3 w Jarocinie 2:1

Najlepszym strzelcem SP w Wilkowyi został Piotr Piątkowski.