Home » > Kategoria główna » Dzień Chłopaka Przedszkolaka

Dzień Chłopaka Przedszkolaka

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

29.09.2017r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka – Przedszkolaka. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia.  Chłopcy z niecierpliwością czekali na prezenty od dziewczynek, ale żeby je otrzymać musieli wykazać się zręcznością przy wbijaniu gwoździ, pomysłowością w zbudowaniu wieży z klocków, siłą podczas przeciągania liny oraz dźwigania ogromnej dyni, a także umiejętnością tańca. Ta ostatnia konkurencja szczególnie spodobała się dziewczynkom, które zatańczyły z chłopakami. Chłopcy wzorowo wywiązali się ze swoich zadań. Było mnóstwo śmiechu.  Każdy chłopczyk otrzymał  upominek. We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.