Home » > Kategoria główna » Pierwszy dzień zimowych półkolonii

Pierwszy dzień zimowych półkolonii

Pierwszego dnia półkolonii wiele się działo. Z samego rana wspólnie z panią Karoliną przygotowywaliśmy dekoracje walentynkowe na nasze korytarze. Jest ich kilka, więc pracy było dużo. Potem przyszedł czas na relaks w wodzie. Dwie godziny beztroskich szaleństw minęły bardzo szybko. Po powrocie rozgrzaliśmy się ciepłą herbatką i zjedliśmy II śniadanie. Pół godziny odpoczynku w zupełności wystarczyło. Dzień zakończyliśmy turniejem tenisa stołowego. Walka była zacięta, ale w ostateczności udało się wyłonić zwycięzców.
Dziewczęta:
I miejsce – Kalina Krzykos
II miejsce – Oliwia Golińska
III miejsce – Agata Michalska
Chłopcy:
I miejsce – Oskar Andrzejewski
II miejsce – Mateusz Biskupski
III miejsce – Michał Becela
Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody.