Home » > Kategoria główna » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

To już 4 raz nasza szkoła zarejestrowała  sztab WOŚP. Łącznie działało w nim 100 wolontariuszy, byli to uczniowie Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni z Wilkowyi, ich rodzice i harcerze. Kolejnych 70 chętnych, którzy się „nie załapali”, chodzili jako asystenci wspólnie z wolontariuszami. Mamy kolejny rekord zbiórki 45 140.25 . Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, harcerzom pracownikom i dyrekcji biblioteki i JOK-u , kuchni szkolnej, mieszkańcom Jarocina, Dyrekcji Santander Banku i wszystkim, dzięki którym to był tak wyjątkowy finał. Niestety jesteśmy bardzo smutni, że miał on tak tragiczny finał, jakim był zamach na prezydenta Gdańska i jego tragiczna śmierć. Łączymy się z mieszkańcami Gdańska w bólu.