Home » > Kategoria główna » Czwartek na półkoloniach

Czwartek na półkoloniach

Czwartek upłynął w bardzo miłej atmosferze. Z samego rana były zabawy integracyjne. Następnie podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna rywalizowała w konkurencjach sportowych pod okiem Pana Dyrektora. Druga w tym czasie wspólnie z Panią Iwoną oraz Panią Izą przeniosła się na chwilę do „słonecznej Italii” i poznała tajniki przygotowywania pizzy. Pani Iza jest specjalistą od żywności, więc przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie właściwości mają poszczególne produkty. Nie mogło również zabraknąć eksperymentu z balonikiem i drożdżami. W międzyczasie odwiedzili nas Panowie Policjanci, którzy przypomnieli o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Po wytężonym wysiłku przyszła pora na degustację. Zdjęcia pokazują, jak nam smakowała pizza. Zniknęła…. błyskawicznie. Po wielkim obżarstwie Panie Bibliotekarki przygotowały dla nas zajęcia oraz zabrały wszystkich uczestników na krótki spacer.