Home » > Kategoria główna » LATO, KOLOROWE LATO!

LATO, KOLOROWE LATO!

Choć w tym tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała, a lato dało odetchnąć od upału, wcale się nie nudziliśmy! Dzieci bardzo lubią eksperymenty, więc  odkrywaliśmy tajemnice wody: Dlaczego ta morska jest słona, a płynąca w kranie nie?  Co pływa po wodzie, a co niestety tonie? Wykonaliśmy też wakacyjne pocztówki, które ozdobiliśmy bursztynami. Wybraliśmy się na łąkę, aby poszukać tam skarbów, jakie przyniosło nam lato. Powstały z nich piękne, kolorowe obrazki- będą  przypominać o wakacjach, gdy lato się skończy! Z pysznych owoców wykonaliśmy niepowtarzalne kompozycje, które niestety przetrwały tylko chwilę, bo potem zniknęły w naszych brzuszkach. Było też letnie kino i wesołe zabawy z przyjaciółmi. Lato w przedszkolu daje nam mnóstwo radości i nowych pomysłów do zabaw!