Home » > Kategoria główna » Ostatni dzień półkolonii

Ostatni dzień półkolonii

Niestety  to  już ostatni dzień naszych półkolonii. Po sportowych konkurencjach na boisku szkolnym przyszedł czas na wyjazd do  Radlina. Tam,  w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży  „Tęcza” , czekała  na nas moc atrakcji. Każdy  mógł tutaj znaleźć coś dla siebie.  Mogliśmy wykonywać różnego rodzaju ewolucje na zamku dmuchanym,  spróbować  swoich możliwości w skakaniu na trampolinie czy bawić się w Małpim Gaju. Najodważniejsi  próbowali zmierzyć  się  w „walce” z bykiem rodeo, który próbował  zrzucić każdego z jeźdźców na ziemię.  Nie brakowało także chętnych do jazdy gokartami.  Mogliśmy  wyszaleć się na  ciekawym placu zabaw. Nie brakowało śmiechu  i emocji. Po powrocie do szkoły z miłą chęcią zajęliśmy  wygodne miejsca w sali kinomana i obejrzeliśmy  film.  Szybko minęły nam  te dwa tygodnie,  ale wszyscy z miłą chęcią skorzystamy z nich ponownie za rok. Do zobaczenia!