Home » > Kategoria główna » DZIEŃ DZIECKA Z BOHATERAMI GWIEZDNYCH WOJEN

DZIEŃ DZIECKA Z BOHATERAMI GWIEZDNYCH WOJEN

Ten wyjątkowy dzień postanowiliśmy uczcić na pikniku integracyjnym w Pałacu Umysłu w Witaszycach. Dzieci z klas 1-3 miały okazję odwiedzić Muzeum Gwiezdnych Wojen i z bliska przyjrzeć się bohaterom kosmicznej sagi. Atrakcją dla wszystkich był kurs walki na miecze. Śmiałkowie poznawali zasady tej niezwykłej sztuki i sami mieli okazję spróbować swoich sił w zaciętych bojach.
Wszyscy z ochotą tworzyli budowle z klocków lego, których ilość rozbudziła naszą fantazję i aktywność twórczą. Nie zabrakło też gier i zabaw plebejskich, jak na przykład rzut mokrą szmatą. Okazało się, że aby świetnie spędzić czas, trzeba naprawdę niewiele. Dla łasuchów były pyszne kiełbaski z grilla i ulubione lody „Ekipa”. To był wspaniały Dzień Dziecka! Zobaczcie sami…. 🙂