Home » > Kategoria główna » Dwie godziny dla rodziny

Dwie godziny dla rodziny

W środę 7 czerwca odbył się mecz RODZICE – UCZNIOWIE zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz klasa 2 i 5.

Zabawa rozpoczęła się od godziny 15.30 i trwała do zakończenia rozgrywek. W trakcie meczu  całe rodziny dzielnie kibicowały zawodnikom, a występy Czirliderek z klasy 2 i 5 uświetniły rywalizację na boisku. Dla najmłodszych dzieci zapewniona była świetna zabawa na dmuchanym zamku i malowanie twarzy. Dodatkowo wszyscy mogli skorzystać z kawiarenki, gdzie czekały  słodkości przygotowane przez wspaniałych rodziców oraz napoje (kawa, herbata, oranżada), wata cukrowa i kiełbaski z grilla obsługiwanego przez dzielnego Pana Łukasza.

Frekwencja i pogoda jak zwykle dopisały. To był wspaniały czas spędzony w gronie naszej szkolnej rodziny. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK BO WSPÓLNA ZABAWA TO PODSTAWA!!!!! 🙂 🙂 🙂