Home » > Kategoria główna » Smerfy w Wiosce Indiańskiej w Józefowie

Smerfy w Wiosce Indiańskiej w Józefowie

Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Józefowie. Z zaciekawieniem słuchały opowieści szeryfa, traperów i poszukiwaczy złota o życiu na Dzikim Zachodzie. Wszyscy mogli sprawdzić swoje umiejętności pokonując tor przeszkód, rzucając do celu podkową i kapeluszem. Okazało się, że nasze zaradne dzieciaki doskonale poradziły sobie również z dojeniem krowy i szukaniem złota. Jednak największą atrakcją okazało się spotkanie z Indianami i wspólnie odtańczony taniec oraz przejażdżka dyliżansem. Po tylu przygodach wyśmienicie smakował nam poczęstunek przy grillu. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie w postaci listu gończego i odwiedziliśmy sklepik z pamiątkami. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.