Home » > Kategoria główna » PIRACKI DZIEŃ RODZINY

PIRACKI DZIEŃ RODZINY

„Marynarzem i piratem  być to fajna sprawa,

Pirat i marynarz  – to najlepsza zabawa”

Z okazji Dnia Rodziny nasze przedszkole zamieniło się w piracką krainę pełną przygód, które czekały na dzielnych przedszkolaków oraz ich rodziców. Naszą przygodę rozpoczęliśmy występem artystycznym i  pasowaniem dzieci na marynarza oraz pożegnaniem dzieci z zerówki.

Następnie został odczytany list od kapitana Haka, który zaprosił dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Zaproponował on dzieciom zadania, po  wykonaniu których wskaże, gdzie znajduje się mapa ukrytego skarbu. Pomimo tego, że zadania te wymagały dużo odwagi, cierpliwości i sprytu, wszyscy jednogłośnie podjęli wyzwanie. Dzielni Piraci i Marynarze ze swoimi rodzicami wykazali się niesamowitą odwagą, charyzmą i przebiegłością. Dzięki temu zdobyli mapę ukrytego skarbu. A mapa wskazała miejsce, gdzie znajduje się skarb, który już z łatwością odnaleźliśmy. Radości nie było końca. Skarbem okazały się słodkości, które można było wymienić na dukaty. Wszystkie dzieci otrzymały również pirackie ordery. To był wspaniały czas, który dzieci mogły spędzić ze swoimi rodzicami. Zobaczcie sami.