Home » Przedszkole » Nasze realizacje » #TataTeżCzyta

#TataTeżCzyta

22 czerwca w grupie Smerfów gościliśmy wyjątkowych gości. Byli to tatusiowie naszych przedszkolaków: Wiktora, Tymka, Agnieszki, Alicji i Zosi. W ramach Akcji Rodzice-Dzieciom oraz #TataTeżCzyta – każdy z rodziców przeczytał książkę i opowiedział o swoim zawodzie i pasjach. Dzieci dowiedziały się, że tatusiowie na co dzień robią niesamowite i jakże ważne rzeczy, bowiem jeden z tatusiów: tato Wiktora  jeździ samochodem ciężarowym, tato Tymka  jest kucharzem, tato Agnieszki  jest mechanikiem samochodowym, tato Zosi opowiedział o zawodzie rolnika i o tym jak dołączył do Ochotniczej Straży Pożarnej, a tato Alicji jest myśliwym i opowiedział nam o sowiej wielkiej pasji. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Był to wyjątkowy dzień.

Na zakończenie tatusiowie otrzymali wielkie brawa i podziękowania od swojego dziecka: kwiatka na Dzień Taty.